Stemmefordeling

Symfoniorkester

Stemmefordeling (foreløpig per 21.06)

1. fiolin
Tor Alvin Wika – instruktør gruppeleder
Milos Stevanovic
Sofia di Somma
Elias Grimstad
Kristian Jakob Selnes
Rebecca Hovind
Torje Råbu
Kristina Pavlovic
Ekaterina Ignateva
Emile Victoria Hughes
Victor Ignatev
Anne Victoria Tønnesen

2. fiolin
Carl Ninian Wika – instruktør gruppeleder
Zorana Nikolic
Liudmila Sokolova
Christine Thoresen
Radmilo Radojevic
Ingrid Flovall
Anna Vinogradova
Martin Tan
Ulla Hokland
Aleksander Magnus Bårdsen
Ilya Khnykin
Frida Funder

Treblås:

Candide ouverture
1.fl Andrea 2.fl Liv Maija Piccolo Birgitte
1.ob Jeremy 2.ob Natalia & Anatoly
1.cl Sergei 2.cl Tonje Ess cl
1.fg Solveig 2.fg Elias Kontra Elias

Tod und Verklärung
1.fl Andrea 2.fl Birgitte 3.fl Liv Maija
1.cl Tonje 2.cl Sergei Bass.cl
1.obo Jeremy 2.obo Natalia Engelskhorn Anatoly
1.fg Solveig / Elias 2.fg – / Solveig kontra Elias / –

Le sombrero de tres picos
1.fl Andrea 2.fl Birgitte Piccolo Liv Maija
1.ob Jeremy 2.ob Natalia Engelskhorn Anatoly
1.cl Tonje 2.cl Segei
1.fg Elias 2.fg Solveig

Beethoven klaverkonsert
1.fl Liv Maija 2.fl Birgitte
1.ob Jeremy 2.ob Natalia
1.cl Sergei2.cl Tonje
1.fg Elias 2.fg Solveig

messing

slagverk

Special arrangement regarding bass clarinet in Strauss:

Mozart kammerorkester

dirigent Arvid Engegård

1. fiolin:
Carl Ninian Wika
Torje Råbu
Tor Alvin Wika
Ingrid Flovall
Anne Victoria Tønnessen

2. fiolin:
Kristian Jakob Selnes
Christine Thoresen
Eline Carlsen
Ulla Hokland

Bratsj:
Gunnhild Nordahl
Hjalmar Bjerner
Iris Linnea Schaathun

Cello:
Karin Hannisdal
Sigmund Drevvatne
Davis Owen Sørbye
Hedda Elise Robson
Inga Altreuther

Kontrabass:
Hans Christian Wika
Dunja Popović

Obo:
1st – Anatol Haravy
2nd – Jeremy Cui

Horn:
Taylor Hestvik
Teodor Aurlund

Bossi kammerorkester

dirigent Bjørk Eide

1. fiolin:
Trond Wika
Kristina Pavlovic
Sofia di Somma
Zorana Nikolic
Rebecca Hovind
Victor Ignatev

2. fiolin:
Milos Stevanovic
Martin Tan
Ekaterina Ignateva
Liudmila Sokolova
Radmilo Radojević

Bratsj:
Juliet Jopling
Kristina Simeunovic
Artur Pis
Justus Zeiger

Cello:
Emilija Mladenovic
Sofia Bakanova
Birgitte Mikalsen
Solveig Birkeland
Kontrabass:
Truls Waagø
Taisiia Tokareva

Horn:

Pauker:

 

Karlsen suite 

Violin 1
Ekaterina Ignateva
Liudmila Sokolova
Violin 2
Victor Ignatev
Radmilo Radojević