Timeplaner

Mandag 3. juli
1000-1200 Prøve Poulenc kammerorkester
1200 Dolstad kirke – lunsjkonsert med orgelstudentene
1200­-1400 Oppmøte registrering (intro. Feldenkraismetoden v Anne Ristorcelli)
1400 Åpning av Toppenkurset
1500­-1600 Middag. (lærermøte 1530)
1600­-1900 Orkesterprøve/Orgelklasse/Pianoklasse
1900 Kveldsmat
2000 Bli kjent samling og spontan kammerkonsert

Tirsdag 4. juli
0800­-0900 Frokost (husk matpakke)
0900-­1130 Gruppeprøver orkester/Pianoklasse/Orgelklasse
1130-­1230 Lunsjpause/Matpakke/Feldenkrais
1230­-1400 Orkester tutti/Pianoklasse/Orgelklasse
1400-1500 Teori/Komposisjon/Direksjon/Kor/Individuelle timer/Feldenkrais
1500­-1600 Middag (lærermøte 1530)
1600-1900 Kammermusikk/Kammerorkester/Folkemusikk/Masterclass A. Engegård 1600-1730/Individuelle timer
1730-1900 Mozart kammerorkester (Toppen) & Poulenc kammerorkester (Dolstad kirke)
1900­-2000 Kveldsmat
2000 Kammerkonsert i Gammelbygget

Onsdag 5. juli
0800­-0900 Frokost (husk matpakke)
0900-­1130 Gruppeprøver orkester/Pianoklasse/Orgelklasse
1130-­1230 Lunsjpause/Matpakke/Feldenkrais
1200 Lunsjkonsert på Kulturverkstedet
1230­-1400 Orkester tutti/Pianoklasse/Orgelklasse
1400-1500 Teori/Komposisjon/Direksjon/Kor/Individuelle timer
1500­-1600 Middag. (lærermøte 1530)
1600-1900 Kammermusikk/Kammerorkester/Folkemusikk/Masterclass Terje Moe Hansen/Individuelle timer
1730-1900 Mozart kammerorkester (Toppen) & Poulenc kammerorkester (Dolstad kirke)
1900­-2000 Kveldsmat
2000 Kammerkonsert i Gammelbygget
2230 Orgelresitasjon i Dolstad kirke

Torsdag 6. juli
0800-0900 Frokost
0900-­1130 Orkesterprøver/Pianoklasse/Orgelklasse
1015-1130 Barnehagekonsert
1130­-1230 Lunsjpause/Matpakke
1200 Lunsjkonsert på Kulturverkstedet
1230­-1400 Orkester tutti/Pianoklasse/Orgelklasse
1400-1500 Teori/Komposisjon/Direksjon/Kor/Individuelle timer
1300-1400 Åpen fagottworkshop i Gammelbygget
1500-1600 Middag. (lærermøte 1530)
1600-1730 Kammermusikk/Folkemusikk/Individuelle timer
1545 Avreise til Dolstad kirke for de som medvirker på konserten.
1600-1730 Forprøve Dolstad kirke/Kammermusikk/Poulenc kammerorkester
1730 Bussavgang til Dolstad kirke
1800 Konsert Dolstad kirke
2000 Bussretur til Toppen
2000-2100 Kveldsmat

 

Fredag 7. juli
0800-­0900 Frokost
0900-­1130 Tutti orkester.
1130­-123o Lunsjpause/Matpakke
1200 Lunsjkonsert på Kulturverkstedet
1230­-1400 Orkester tutti/Pianoklasse/Orgelklasse
1400-1500 Teori/Komposisjon/Direksjon/Individuelle timer
1500 Middag. (lærermøte 1530)
1600-1730 Kammermusikk/Folkemusikk/Individuelle timer/Mozart kammerorkester
1600 Bussavgang til Mosjøen kulturhus (for medv. på Pianorama & kammerkonsert)
1630-1830 Generalprøve Mosjøen Kulturhus/Pianister/kammermusikk/Mozart kammerorkester
1730 Bussavgang til hotellhagen (alle)
1800 Folkemusikk i hotellhagen/Minikonserter i sentrum
1830 Baguetter på Kulturhuset
1930 Pianorama & Kammerkonsert
2100 Bussretur til Toppen

Lørdag 8. juli
0800-­0900 Frokost
0930 Bussavgang til Tjøtta/Vega, ferjeavgang kl 11:45 ankomst Vega 12:45
1300 Generalprøve Vega samfunnshus
1500 Middag
1600 Symfonisk festkonsert Vega samfunnshus
1800 Bussretur ferjeavgang fra Vega 19:15, ankomst Horn 20:05 Ankomst Mosjøen ca. 23:00.

Søndag 9. juli
0900­-1000 Frokost
1000­ Bussavgang til Mosjøen kulturhus
1100-1300 Tutti orkesterprøver – utdeling av kursbevis
1400­ Matinékonsert i Mosjøen Kulturhus med Ungdomsorkester/Juniororkester
1500 Middag
1700 Foajékonsert i Mosjøen Kulturhus
1800 Symfonisk festkonsert i Mosjøen kulturhus
2015 Bussretur til Toppen
2030 Kveldsmat
Hjemreiser til forskjellige tider.

 


Torsdag 29. juni
PRIJATNO prøver
1100-1400 (utsatt pga flyforsinkelse)
1830-2100 på Toppen
Fredag 30. juni
1200 Lunsjkonsert på Kulturverkstedet med Siril Valberg
PRIJATNO prøver
1300-1500 Mosjøen kulturhus
1530-1730 Mosjøen kulturhus
Lørdag 1. juli
PRIJATNO prøver
1200-1500 Mosjøen kulturhus
1630-1830 på Toppen
Søndag 2. juli
(1000-1200 evt. ekstraprøve)
1400-1600 Generalprøve Mosjøen kulturhus

1930 Åpningskonsert med PRIJATNO i Mosjøen Kulturhus